Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Runiczna prognoza dla Łodzi na rok 2018
2017-12-08


Runista Arkadiusz przygotował wróżbę dla Łodzi na 2018 rok. Zapraszamy do lektury.


Przed nami koniec kolejnego roku, jak zwykle gdy nadchodzi czas w którym dosłownie stajemy przed kolejnymi dwunastoma miesiącami odczuwamy niepokój, ale też swego rodzaju ciekawość, radość, ponieważ to co nieznane, nowe stwarza nam szanse, by wiele
ważnych dla nas życiowych tematów rozpocząć, zainicjować, pod innym kątem spojrzeć na wszystko to, co nas dotykało w kończącym się roku.


Dobrze więc będzie wiedzieć, wspierać się prognozą dla naszego miasta, poprzez którą będziemy mogli się być może nieco dokładniej, uważniej przygotować do wdrażania w życie naszych marzeń, planów.


Tym samym rok 2018 będzie dla Łodzi czasem wyzwań, trudów w czasie których z wielu zaplanowanych inwestycji trzeba będzie zrezygnować, bądź odsunąć je w czasie.


Przez pierwsze około cztery miesiące nowego roku nic szczególnie istotnego nie zadzieje się poprzez co Łodzianie zostali by wybici z codziennego zwykłego rytmu życia.


Będzie to też okres gruntowania pewnych rozpoczętych spraw, dowiedzieć się będziemy mogli, że niektóre umowy, inwestycje zostały zaakceptowane, szczęśliwe dopięte na ostatni guzik, ale też czeka nasze miasto kilka pojedynczych dość zaskakujących porażek,
rozczarowań.


Łódź w całym okresie zimowo-wczesno wiosennym wejdzie w czas zwolnienia ekonomicznego, ponownie odnieść będzie można wrażenie że w naszym mieście nic się nie dzieje, zmienia.


Wszelkie porządkowe, czy też infrastrukturalne działania utkną w miejscu, co chwilę przesuwać się będą terminy ich zakończenia.


Okazywać się też będzie że wiele już przeprowadzonych remontów ma liczne wady oraz niedociągnięcia, dzięki czemu nasze miasto ponownie może być dość złośliwe komentowane.


Również na najwyższych szczeblach które zarządzają tym co dzieje się wokół w czasie wiosny, całego lata czekają nas dość spektakularne zaskoczenia, także wiele się zmieni jeżeli chodzi o to kto i czym zarządza, nie zabraknie nawet skandali, pomówień które
mogą dość często dochodzić do wiadomości Łodzian w miesiącach typowo letnich.


Łódź na przestrzeni całego nadchodzącego roku nie powinna według przewidywania kart podejmować zbyt poważnych, wymagających inwestycji, reform ponieważ więcej z nich będzie problemów, niż pożytku.


Jedna z większych inwestycji jaka już przeprowadzana jest na terenie naszego miasta zaliczy dość znaczącą wpadkę, co również będzie podstawą do licznych plotek, pomówień.


Sam komfort życia mieszkańców Łodzi nie zmieni się zbytnio, na pewno borykać się będziemy z licznymi różnego rodzaju awariami, niedogodnościami szczególnie związanymi z transportem, komunikacją, poza tym dobrze się mieć będzie kulturalny rozwój naszego
miasta.


Późną jesienią 2018 roku Łódź odnieść powinna znaczący sukces jeżeli chodzi o jakiś przetarg, inwestycję ponownie więc nasze miasto zostanie zauważone, docenione.