Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Wrzesień w Wytwórni
img.php?id=7675 border=


Wrzesień już tuż-tuż... ...a od września zaczynamy nowy sezon koncertowy w Wytwórni! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: imprezę taneczną w wykonaniu Kamp! i gości w ramach Festiwalu Czterech Kultur, koncert Ważnych Piosenek zespołu Raz Dwa Trzy czy premierowy koncert najnowszej płyty Adama Palmy, który zagra... utwory Chopina na gitarze! Na dokładkę serwujemy pierwszą edycję naszego autorskiego festiwalu piwa rzemieślniczego, czyli Wytwórnia Beer Fest 2019! Zapowiada się ciekawie? Nie może Was zabraknąć!


Ładowanie...
7 września (sobota), godz. 20:00
KAMP! HOT DANCE PARTY – koncert w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur

To będzie niecodzienna muzyczna podróż w czasie do lat 80. i 90. oraz krainy wiecznych hitów! W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur łódzki zespół KAMP! zaprasza do klubu Wytwórnia na HOT DANCE PARTY, czyli taneczne – i jak na KAMP! przystało – elektroniczne spotkanie poza granicami gatunków i pokoleń. Do udziału w koncercie muzycy zaprosili znakomitych gości, którzy wraz z nimi na nowo zinterpretują generacyjne przeboje. Na jednej scenie wystąpią: Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie., Iza Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła.

15 września (niedziela), godz. 19:00
Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

Koncert „Ważne Piosenki” to podróż po muzycznym świecie zespołu Raz Dwa Trzy. Wokalista Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. W twórczości tego zespołu fenomenalne jest to, że zarówno muzyka, jak i warstwa liryczna utworów pozostają aktualne i ani trochę się nie starzeją.

27 września (piątek), godz. 20:00
Adam Palma Meets Chopin

Adam Palma zagra w Wytwórni w dniu premiery najnowszej płyty! "Adam Palma Meets Chopin" to pierwsza na świecie płyta z muzyką Chopina na gitarę akustyczną, nagrana z gościnnym udziałem Leszka Możdżera. Tak o najnowszym albumie Palmy mówi Al Di Meola: „Chopin, zagrany przez Adama Palmę na gitarze z nowoczesnym podejściem rytmicznym jeszcze nigdy nie brzmiał tak oryginalnie. Muzyczna koncepcja Palmy jest niezwykła w najlepszym znaczeniu tego słowa, zarówno w warstwie dźwiękowej, jak w kategoriach czystego muzycznego piękna. Kto powiedział, że muzyka Chopina przypisana jest wyłącznie do fortepianu? Adam Palma śmiało przenosi ją na instrument nie kojarzony do tej pory z Chopinem. Oto dzieło prawdziwej twórczej pasji”.

28 września (sobota), start o godz. 12:00
Wytwórnia Beer Fest 2019

Wytwórnia Beer Fest 2019 to pierwsza edycja festiwalu piwa rzemieślniczego organizowanego przez Wytwórnię, podczas którego będziemy celebrować to, co w życiu piwosza najlepsze! Przygotowaliśmy dla Was specjały kulinarne, piwne oraz muzyczne. Program wydarzenia obejmować będzie między innymi wykłady tematyczne i pokazy warzenia piwa, będziecie mieć także możliwość spróbowania piw rzemieślniczych od naszych wystawców. Dowiecie się, jak rozpoznać dobre piwo i jak czerpać prawdziwą przyjemność z jego picia, rzucimy również okiem na szkło. Dodatkowo – za sprawą panelu degustacyjnego wystawimy na próbę wasze kubki smakowe. Muzycznie zadbają o was Kapela ze Wsi Warszawa oraz krakowski duet Kirszenbaum, zaś dobrą zabawę między koncertami i po nich zapewni DJ.


Jeśli chcesz być w ciągłym kontakcie i na bieżąco mieć dostęp do szczegółów dotyczących koncertów w klubie Wytwórnia, zachęcamy do dołączenia do społeczności na Facebooku i kliknięcia 👍Lubię to! na oficjalnym fanpage'u Wytwórni: @klub Wytwórnia oraz obserwowania oficjalnego profilu na Instagramie @klub_wytwornia.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca