Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Pierwsze izolatorium w Łodzi.
Hotel Reymont przy ul. Legionów w Łodzi rozpoczyna prace jako izolatorium Łódzkie. Do dyspozycji pacjentów przekazano 72 pokoje.

Ładowanie...
W placówce będą przebywały osoby oczekujące na wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 lub chorzy na COVID-19 z łagodnym przebiegiem choroby. 
Izolatorium będzie obsługiwane przez jednoimienny szpital zakaźny w Zgierzu. Przygotowano w nim 72 pokoje, każdy z osobnym węzłem sanitarnym.
 
W budynku izolatorium zostały wyznaczone nieprzecinające się strefy poruszania i przebywania dla osób chorych i zdrowych. Służby wojewody i jednoimienny szpital w Zgierzu zapewniają obsłudze izolatorium środki ochrony osobistej. Koszty funkcjonowania obiektu pokrywa NFZ.

Powstanie izolatorium w hotelu Reymont przy ul. Legionów w Łodzi było możliwe dzięki współpracy właściciela obiektu: Polskiego Holdingu Hotelowego z Ministerstwem Zdrowia, NFZ, Ministerstwem Aktywów Państwowych i wojewody łódzkiego.

Polski Holding Hotelowy wspólnie z wojewodą zapowiadają prace nad poszerzeniem bazy o kolejne tego typu miejsca do walki w pandemią koronawirusa.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca