Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Przedpremierowe pokazy Rodzinka rządzi - kino Helios
Kino Helios Łódź zaprasza na super weekend 18/19 września ,z filmem „Rodzinka rządzi”. 

Ładowanie...
Już w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 12:30 odbędą się specjalne pokazy z konkursami i atrakcjami dla wszystkich małych kinomaniaków
Specjalnie na ta okazję Kino Helios przygotowało mnóstwo atrakcji. Będą gry ,zabawy zręcznościowe i tor przeszkód .Nie zabraknie malowania buziek, figurek balonowych i rodzinnego klimatu. 

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation.
 
Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek, Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest bogatym prezesem.
Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest - ta-da! - tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.
 
Czas trwania filmu: 1 godz. 7 min.
 
Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.
 
Na seanse „Rodzinka Rządzi” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.
Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci. 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca