Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

"I Ciebie też, bardzo" w EC1 Łódź
EC1 Łódź zaprasza na oprowadzanie śladami gwiazd teledysku "I Ciebie też, bardzo".

Ładowanie...
To właśnie w EC1 Łódź nakręcono teledysk do hitu tegorocznych wakacji – "I Ciebie też, bardzo". Męskie Granie Orkiestra 2021 to niezwykle udana współpraca trzech fantastycznych artystów: Dawida Podsiadło, Darii Zawiałow i Vito Bambino. Do tej pory teledysk obejrzano już ponad 28 mln razy! Ale czy EC1 było tu tłem, czy jedną z gwiazd tej realizacji?
 
Założeniem twórców było stworzenie wrażenia nakręcenia clipu w całości "jednym ujęciem". Kamera zainstalowana w dronie zwiedza różne zakamarki EC1 Łódź. Serdecznie zapraszamy na specjalne tematyczne zwiedzanie: śladem gwiazd teledysku "I Ciebie też, bardzo". Dla nas jest to znakomita okazja do zaprezentowania niezwykłych przestrzeni historycznej Elektrowni Łódzkiej a dziś instytucji kultury. Miejsca, które współtworzy tożsamość miasta i jednocześnie jest jedną z jego największych atrakcji turystycznych.
 
Sobota  18 września 2021 r.
• start o 12:00
• start o 15:00

Niedziela 19 września 2021 r.
• start o 12:00
• start o 15:00
 
Jak wziąć udział?
Wystarczy posiadać bilet wstępu do Centrum Nauki i Techniki EC1. Ze względu na Dni Otwarte Funduszy Europejskich ich ceny spadły o połowę!
Liczba miejsc na każdej wycieczce jest ograniczona, rezerwacje przyjmujemy według kolejności zgłoszeń w kasach (podczas odbierania opasek) oraz online.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca