Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Koncert Muzyki w Ignorantce
„Muzyka poszukuje, muzyka odkrywa, muzyka daje i wreszcie - muzyka zabiera. Chwalmy ją każdego dnia albowiem - może sprowadzić na nas swój gniew. Muzyka jest surowa, ale równocześnie niezwykle sprawiedliwa. Dlatego radujmy się z każdego dnia, z każdego razu, gdy jej kojące struktury przenikają nasze uszy i daje nam uczucie rytmicznego absolutu. 4 grudnia zbierzmy się wszyscy w pubie Ignorantka i celebrujmy płynący rytm życia - wspólnie!” – piszą organizatorzy koncertu. 
 

Ładowanie...
ZAGRAJĄ:

Królówczana Smuga
Królówczana Smuga to audiowizualna osobowość powołana do życia przez pochodzącego z Biłgoraja Adama Piętaka. Muzyczna narracja prowadzona jest przez zdeformowane dźwięki gitary, przypominające stare, zakurzone i zaniedbane instrumenty, znalezione na strychu pradziada lub odkopane z ukrytej, leśnej mogiły. Pojawia się też głos, daleki od ‘białego śpiewu’, zbliżony raczej do skrzeczenia sponiewieranego włóczęgi, którego gardło wiele trunków w życiu przyswoiło.
 
Szkoda
Producentka muzyki elektronicznej i dj-ka. Wcześniej związana z warszawską sceną, obecnie na stałe w Poznaniu. Szykuje się do wydania debiutanckiej epki w wytwórni tańce.
 
Akwizgram
Akwizgram to łódzki projekt muzyczny. Debiutował w 2018 albumem „4ever” wydanym w warszawskim labelu enjoy life. W następnych latach wydał „Nü Romantik” dla glamour.label oraz mixtape „SprzetCity” wraz z mlodym sprzetem. Wydany w kwietniu „Zamek 1” to pierwsza część dyptyku, w którym mieszają się inspiracje black metalem, dungeon synthem oraz hip hopem ze współczesną muzyką eletroniczną.
 
XenaXP
Czarodziejka z podwórka. Virgo Sun, Virgo Moon, Venus we Lwie x)))) Rapuje o LSD, crush’ach, jaraniu i wymieraniu Ziemi. Psychedelic queer hypertrap robiony pomiędzy renderami z game enginów a kodowaniem komputera kwantowego IBM z tutoriali na YT. Ogólnie Nerdka total

Przed koncertami organizatorzy zapraszają na warsztaty z przygotowywania zinów. Podczas nich, będzie można wspólnie redagować, projektować i drukować koncertowy zin, który zostanie wypełniony waszymi wynurzeniami zarówno plastycznymi, jak i literackimi. Stanowi to świetną okazję, aby móc zaprezentować swoje zdolności artystyczne szerszej publiczności i zrozumieć czym jest zin i jak go stworzyć.
Zapisy na darmowe warsztaty pod adresem sdagmaras@gmail.com do 02.12.2021 r. do godziny 23.59. Ilość miejsc ograniczona.
Harmonogram:
18:00 - Warsztaty z robienia zinów
21:00 - Koncerty

Wejście jest bezpłatne. 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca