Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kazik Staszewski | koncert
Legenda polskiej sceny muzycznej w Klubie Wytwórnia.

Ładowanie...
Kazik Staszewski jest autorem tekstów i muzyki, ale również współzałożyciel i członek zespołów: Kult, KNŻ, El Dupa, Buldog, Zuch Kazik, Yugoton i Kazik + Zdunek Ensemble.
Wokalista wystąpi po raz kolejny w Klubie Wytwórnia! Tym razem w ramach trasy „Kazik” podczas której zaprezentuje przekrój swoich solowych projektów.
 
5 czerwca 2020 roku, po raz pierwszy od kilkunastu lat, ukazał się solowy album Kazika pt. "Zaraza". Jego muzyczna zapowiedź - utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" - wstrząsnęła Polakami i stała się niemalże symbolem.
Na płycie znajdziemy 15 premierowych kompozycji, w tym utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy.
Na krążku Kazik powraca do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Wyraziste, nieco ironiczne i wyjątkowo aktualne teksty - znak rozpoznawczy Staszewskiego - nabierają szczególnego znaczenia w kontekście sytuacji epidemiologicznej, a ciekawe aranżacje Wojtka Jabłońskiego dodają niezwykłego charakteru.

Skład:
Wojciech Jabłoński – gitara
Konrad Wantrych – klawisze
Roman Batyra – gitara basowa
Olek Orłowski – perkusja
Kazimierz Staszewski – wokal
 
Bilety:
100 PLN z Kartą Wytwórni 
110 PLN bez Karty
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca