Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Orszak Trzech Króli w Łodzi
Orszak Trzech Króli w Łodzi po raz kolejny wyruszy z darami dla Nowonarodzonego!

Ładowanie...
Tradycyjnie 6 stycznia 2022 roku w rozśpiewanym korowodzie kolędników odbędzie się przejście w barwnym Orszaku ulicą Piotrkowską przed łódzką Archikatedrę! Wydarzenie zacznie się Mszą Świętą o godz. 11:00 w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego na Placu Wolności, skąd ok. godz. 12:00 nastąpi przeprawa w stronę katedry. Po przejściu na plac Katedralny, około godz. 13:30 odbędzie się  wspólne kolendowanie z zespołem Zakopower! 

Po raz kolejny łódzki Orszak nabierze charytatywnego wymiaru! Już niedługo w swojej parafii możliwy będzie odbiór specjalnej torby Orszakowej! Wypełnij ją darami dla dzieciaków z domów dziecka i rodzin zastępczych. Do 3 stycznia przynieś ją do parafialnego żłóbka. Do torby możesz wrzucić piłki sportowe, hulajnogi, kaski rowerowe, rolki, wrotki, stroje lub buty sportowe, gry planszowe, gry i zabawki edukacyjne (oprócz puzzli).  Prośbą jest aby rzeczy które trafią do Orszakowych toreb były nowe.

 Trzeci wymiar naszego łódzkiego Orszaku Trzech Króli ujrzy światło dzienne 23 grudnia! O jednym możemy Was zapewnić - warto czekać! 
W zeszłym roku wspólnymi siłami zrobiliśmy coś wyjątkowego zbierając prawie 300 tys. złotych dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci i 5 ciężarówek artykułów dla najmłodszych podopiecznych Domu Samotnej Matki w Łodzi. Powtórzymy to raz jeszcze i pokażmy, że nasze serca wciąż chcą dzielić się dobrem! 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca