Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

31. Finał Łódź: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 31 Finał ŁódźFinał WOŚP 2023 po raz 31. zagra we wszystkich polskich miastach, tradycyjnie zawita również w Łodzi. W tym roku WOŚP działa na rzecz walki z sepsą.

Ładowanie...
Gramy dla wszystkich: dużych i małych - to hasło tegorocznej orkiestry wielkich serc Jurka Owsiaka. Jest o co walczyć, bo...CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ!

Celem 31. Finału WOŚP jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.
Po raz pierwszy w historii Orkiestry sprzęt trafi do wszystkich, którzy będą go potrzebowac a nie tylko do wybranej grupy wiekowej pacjentów.
Główny sztab WOŚP 2023 znajdzie się w Manufakturze, ale pamiętajmy, że kwesta prowadzona jest praktycznie w calej Łodzi.
 
 
To już 29 stycznia w całej Łodzi przeprowadzona zostanie tradycyjna kwesta, a wraz z nią, w szczytnym celu, masa atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, licytacje, koncerty i wreszcie: światełko do nieba.
 
WOŚP 2023 to nie tylko wspólne granie w Łodzi i innych polskich miastach, ale także potężna ilość sztabów aż w 25 państwach na całym świecie. WOŚP zagra zarówno w Nowej Zelandii, USA. jak i Chicago - a to tylko niektóre miejsca, w których zarejestrowano tegoroczne sztaby.  W tym roku zarejestrowano łącznie 1653 sztaby, z czego ponad 80 sztabów za granicami naszego kraju. 
 
W programie WOŚP 2023 zaplanowano między innymi takie atrakcje jak 
- występy straży pożarnej,
- pokazy motocykli łódzkich klubów motocyklowych,
- występy cyrkowe,
- pokazy iluzjonistów,
- występy akrobtyczne,
- stymulatory VR
- figloraj
- animatorzy malujący twarze,
- pokazy tańca,
- podstawowe badania medyczne, np.: pomiar ciśnienia krwi, pomiar glikemii przygodnej, testy HCV, pomiary składu ciała,
- porady dietetyczne i psychologiczne-
- koncerty: Nation of Wild, Let See Thin, Sebastian Wojtczak, Black Radio
oraz... Maryla Rodowicz!
 
 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca