Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Puby i Kluby

W Łodzi znajduje się kilkaset pubów i klubów! Sprawdź lokalizację najważniejszych z nich:


Pub Biblioteka, Łódź Róg Kościuszki/Struga


Miejsce dobrze znane łódzkim klubowiczom. Do g.18. Dublin wydaje się być restauracją. Wieczorem zaś jest już pubem, w którym czas upływa na hulankach. Dublin Pub rozpoczął swoją działalność w 1998r. Pub położony jest kilkadziesiąt metrów od ul.Piotrkowskiej u zbiegu ulic Al.Kościuszki i A.Struga Pub zaprasza codziennie od godziny 16.00. Weekend w Dublinie zaczyna się już w środowy wieczór - przy latynoskiej muzyce i pod okiem profesjonalnych tancerzy wszyscy mogą się tu uczyć salsy. Czwartek upływa pod znakiem karaoke podczas którego każdy gość może spróbować własnych sił w śpiewaniu swojej ulubionej piosenki, zaś w piątki , soboty i niedziele profesjonalny DJ bawi gości muzyką dance podczas imprez tanecznych.


Istnieje od 1990 r. Miejsce bardzo klimatyczne i tolerancyjne. W weekendy imprezy taneczne: House, Breakbeat, House Music Night, Bagdad Boogaloo. Do Bagdadu łodzian przyciągają też częste projekcje i wystawy.


Irish Pub w Łodzi istnieje od 1994 roku. Jest to miejsce skupiające różne środowiska naszego miasta. Atmosfera panująca w pubie gwarantuje dobrą zabawę dla tych wszystkich, którzy chcą miło spędzić swój wolny czas.Oberża Folkowa Zapiecek w Łodzi


ParadoX to... gra odważnych kolorów i spontanicznych ruchów. Powstał z potrzeby chwili i na potrzeby pragnących komfortu oraz eXtrawagancji z nutką ukojenia. Jeden styl, jedna klasa - awangarda i szyk. Każdy, kto pamięta to wnętrze sprzed dwudziestu lat, przeżyje zaskakujące doznanie. Futurystyczny wystrój, to nieczęsto spotykany w łódzkich klubach widok.


Duże, ale dzięki ciepłemu wystrojowi, przytulne wnętrze Belfast-u oznacza dla bywalców tego miejsca udany wieczór.


Lokal zaopatrzony jest w dwadzieścia nowoczesnych stołów bilardowych różnej wielkości. Świetne miejsce dla amatorów gry w bilard. Klub cieszy się dużym powodzeniem, więc warto wcześniej zadbać o rezerwację.


Pierwszy w Polsce pub integracyjny. Klub jest chętnie odwiedzany przez słyszących i niesłyszących, którzy przyjeżdżają tu z całego kraju.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca