Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

Już tylko niecałe 10 dni zostało do rozpoczęcia głosowania w VII edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy Łodzi mogą wybierać spośród 1028 projektów. Głosowanie rozpocznie się o północy 14 września i potrwa 3 tygodnie do 6 października.


Kończymy kilka remontów dróg. Od września łatwiej będzie przejechać przez centrum. Na swoje trasy z zwiększoną częstotliwością wróci komunikacja miejska.Przypominamy, że dla uczniów dostępne są specjalne tańsze migawki.


Przebudowa ulicy Ogrodowej na półmetku. – Wykonawca układa kolejne warstwy asfaltu i na dniach rozpocznie roboty po drugiej stronie jezdni. Prace na tej ulicy mają zakończyć się w tym roku – mówi Agnieszka Kowalewska-Wójcik, dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich.


Czy ulica Włókiennicza zmieni się w Woonerf? Kiedy zakończą się prace i kto je wykona?


Na Górniaku, Zaciszu, w Parku Podolskim. Sprawdź, gdzie dzięki Budżetowi Obywatelskiemu będą działać nowe kamery.


Pchle targi cieszą się niezwykłą popularnością. To świetna okazja aby znaleźć unikatowe przedmioty oraz pozbyć się tych których już nie potrzebujemy. Ośrodek Kultury Górna zaprasza na kolejne edycje.


Firma ZABBUD z Warszawy zrewitalizuje Zieloną 6. Prace rozpoczną się już niebawem i potrwają ponad 20 miesięcy. Zaplanowany koszt remontu to 18,5 mln zł. Przewidywany koniec prac to pierwsza połowa 2021 roku. Nieruchomość przy Zielonej 6 – to kamienica, którą Łódzka Spółka Infrastrukturalna przejęła w 2016 roku. Kamienica najpierw musiała być zabezpieczona, najpierw została zamontowana płyta żelbetowa w piwnicy, wymieniono stropy nad piwnicą oraz nad parterem.


Runmageddon to ekstremalny bieg przez przeszkody, który zyskał w Polsce wielu sympatyków za sprawą organizowanej cyklicznie imprezy sportowej pod tą samą nazwą. W ciągu 5 lat w wydarzeniu udział wzięło już ponad 200 000 osób, a w ramach obchodów 596. Urodzin Łodzi do startu udało się przekonać kolejnych łodzian, zachwyconych emocjami, jakie wywołały treningi w specjalnie przygotowanej, urodzinowej strefie na Piotrkowskiej.


Orientarium każdego dnia nabiera kształtu. Na jakim etapie są prace?


Siłownia plenerowa, street workout, a może tor rolkowy? Wszystko to powstaje w tym roku w Łodzi w ramach Budżetu Obywatelskiego.


Nowoczesne place zabaw powstają dzięki Budżetowi Obywatelskiemu. Co roku łodzianie głosują na kolejne takie projekty.


Górniak nabierze nowego wyglądu - teren między ulicami Skargi - Piotrkowska – Pabianicka – Wólczańska zostanie uporządkowany i przebudowany.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca