Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

Tysiące drzew i setki tysięcy krzewów pojawią się w tym roku w naszym mieście.


Łódzkie Centrum Wydarzeń rozpoczęło pracę nad „Nostalgią” - nową instalacją artystyczną w przestrzeni miejskiej.


Nowe osiedla, centra biznesowe i hotel. Trasa WZ na nowo Prawie 1,5 tysiąca mieszkań, nowoczesne biurowce i hotel w sercu Łodzi. Trasa WZ zmienia swoje oblicze i obrasta nowymi gmachami.


Drogowcy układają asfalt na nowym rondzie przy zbiegu ulic Tomaszowskiej i Jędrzejowskiej. Już za tydzień będzie przejezdne.


24 czerwca startuje kolejny etap prac na ul. Rokicińskiej przy Wieńcowej.


Powstało nowe miejsce wypoczynku dla łodzian. Z zieleńca i zewnętrznej siłowni przy ul. Szpitalnej będą mogli korzystać nie tylko seniorzy z pobliskiego Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora na Widzewie, ale i ich sąsiedzi.


Wakacje zaczynają się już jutro, a od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia na półkoloniach, gdzie na uczniów szkół podstawowych czeka prawie 4 tysiące miejsc.


Łódzki Rower Publiczny okazał się w naszym wielkim sukcesem. W tym roku również zostaną wprowadzone zmiany i ulepszenia.


Remonty, zmiany na drogach i nowe organizacje ruchu pojawią się w najbliższych dniach na Włókniarzy, Warszawskiej, Rokicińskiej, Sienkiewicza i Telefonicznej.


Ogród Botaniczny w Łodzi serdecznie zaprasza w dniach 15-16 czerwca 2019 r. na wystawę plenerową „ROŚLINY LECZNICZE”.


Wysokie temperatury nie ustępują, jak co roku w gorące dni miasto rozstawia kurtyny wodne pod którymi można się schłodzić.


To kolejny wakacyjny remont realizowany przez Zarząd Dróg i Transportu i MPKŁódź! Zobacz jakie zmiany nastąpią w kursowaniu tramwajów.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca