Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

23 września 2021 roku w Łodzi odbył się Rekord Polski na największą lekcję ekologii. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Schroniska dla bezdomnych w Łodzi


Prof. Beata Kolesińska z Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej została uhonorowana nagrodą Ambasador Innowacyjności przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Badaczka została wyróżniona za prowadzenie prac naukowych i pionierskich projektów o potencjale aplikacyjnym.   


Nowoczesna bryła budynku, znakomicie zaplanowane wnętrza tworzące przyjazne warunki do pracy i nauki, reprezentacyjna i świetnie wyposażona aula im. prof. Tadeusza Paryjczaka mieszcząca 500 osób, mniejsze audytoria i sale seminaryjne, znakomite zaplecze konferencyjne oraz duża przestrzeń wystawiennicza dla najdłużej funkcjonującej w uczelni galerii „Politechnika" – tak w skrócie można opisać oddany do użytku pierwszy z budynków kompleksu Alchemium.


Studenci Lodz Solar Team z PŁ zostali wicemistrzami Europy, przegrywając o 1 punkt z włoskim zespołem. Wracają do kraju zogromnym sukcesem. 


                                                              Sprawdż spis przedszkoli w Łodzi.


                                                            Sprawdź spis uczelni wyższych w Łodzi. 


                                                            Sprawdź spis szkół językowych w Łodzi.


W ramach projektu SE-MA-FOR W OGRODACH GEYERA - PIKNIK RODZINNY organizowanego 19 września, prezentowane będą porady psychologa dziecięcego związane z walką ze zwalczaniem skutków COVID-19. Porady będą także dostępne on-line.  


Sprawdź spis szkół podstawowych w Łodzi.


Już 17 września w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce.  


                                                          Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium EC1 z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca