Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

„Na Gramy” to pierwszy w Łodzi sklep w duchu zero waste- zakupy na wagę zrobimy, przychodząc ze swoimi pojemnikami – korzystanie z plastikowych opakowań jest więc tutaj zbędne.


Centralny Port Komunikacyjny to planowany węzeł przesiadkowy między Warszawą i Łodzią, który zintegruje transport lotniczy, kolejowy i drogowy. W ramach tego projektu w odległości 37 km na zachód od Warszawy, na obszarze ok. 3.000 hektarów zostanie wybudowany Port Lotniczy Solidarność, który w ramach pierwszego etapu będzie w stanie obsługiwać 45 mln pasażerów rocznie. Przyjęte harmonogramy zmierzają do zakończenia podstawowego procesu inwestycyjnego do 2027 r.                


Serdecznie zapraszamy w dniach 28-29 marca na Łódzkie Targi. Trzy Imprezy w jednym miejscu! Wszystko o nieruchomościach, budowie domu oraz projektowaniu wnętrz.


Targi pracy Kariera IT od lat odbywają się regularnie w największych miastach Polski - już 14 marca odbędą się również w Łodzi. Wszyscy zainteresowani branżą IT mogą wziać udział bezpłatnie w targach.


Już po raz siódmy zapraszamy Was na łódzkie Targi Piw i Browarnictwa. Wyjątkowe wydarzenie dla każdego miłośnika piwa.


Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście - w Łodzi - wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie.


9 lutego w Hali EXPO znajdziecie wszystko czego potrzebujecie aby zorganizować wymarzony ślub! Bajkowa suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu - to wszystko i wiele więcej znajdziecie na wyjątkowych targach ślubnych. 


Kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów już 8 - 9 lutego w Expo - Łódź. Znajdziesz tam wszystko do Twojego wymarzonego domu! 


12 października 2019 sobota Polecane wydarzenia w Łodzi


11 października 2019 piątek Polecane wydarzenia w Łodzi


10 października 2019 czwartek Polecane wydarzenia w Łodzi


Warsztaty z uznanymi stylistami i dziennikarzami, spotkania i porady eksperckie, a dla szerokiej publiczności otwarty showroom prezentujący ponad 40 wystawców – niezależnych marek i projektantów czyli co nas czeka podczas II Forum Mody Polskiej, MODPOLIS 2019.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca