Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Finance Week jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich. Jest to połączenie środowiska akademickiego z biznesowym poprzez zajęcia praktyczne, gry, zabawy. Dodatkowo podczas tygodnia "Finance Week" organizowane są liczne konkursy oraz majówkowa impreza integracyjna.


Wege Festiwal pokochał Łódź, a Łódź pokochała Wege Festiwal! Już w kwietniu czeka nas wyjątkowa wiosenna edycja, pełna świeżości i nowinek ze świata wege kuchni.


Tęcza na talerzu, wędrująca woda, pokazy najnowszych robotów i warsztaty animacji poklatkowej, to tylko niektóre z atrakcji Festynu Nauki, który odbędzie się w najbliższy weekend (13 i 14.04) na rynku Manufaktury.


W tym roku Jarmark Wielkanocny zaskoczy łodzian świeżą, bardzo wiosenną aranżacją i nowymi stoiskami. Do Świąt pozostały już tylko 2 tygodnie, lecz na piękny wiosenny wystrój czasu nie zabraknie - na Piotrkowskiej już czekają na odwiedzających różnorodne, kolorowe ozdoby i pyszne smakołyki.


140 wystawców oferujących pracę, staże i praktyki, 35 darmowych szkoleń, strefa doradcza i strefa chilloutu, gość specjalny, bezpłatny wstęp na wydarzenie i towarzyszące mu atrakcje dla spodziewanych 18 000 uczestników. To czeka odwiedzających podczas Akademickich Targów Pracy 10 kwietnia na Expo.


Rusza kolejna, wiosenna edycja Restaurant Week Poland. Festiwal w Łodzi odbędzie się w dniach 3-17 kwietnia, a w akcji weźmie udział 26 łódzkich lokali.


Politechnika Łódzka zaprasza studentów oraz uczniów szkół średnich na obchody dnia największego wydziału uczelni. Zostały przygotowane liczne atrakcje oraz imprezy towarzyszące.


Bezpłatna konferencja poświęcona technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji.


Łódzkie Targi Edukacyjne to największe święto łódzkiej edukacji a zarazem drzwi otwarte wielu szkół. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających, jak i całego środowiska naukowo-dydaktycznego.


Jubileuszowe targi Regiony Turystyczne to jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku turystycznym w Polsce. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, od wykładów i prelekcji po konkursy z nagrodami!


W tym roku czeka nas 6. edycja Łódzkich Targów Piwa! Już za miesiąc będziecie mogli degustować najlepszych polskich piw, zarówno rzemieślniczych jak i regionalnych.


Wymarzona suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? Bez obaw, to wszystko i wiele więcej znajdziesz pod dachem Hali EXPO już 10 lutego 2019!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca