Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Zielona Łódź przygotowała dla Was specjalnie na wakacje wiele atrakcji na świeżym powietrzu - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Wkrótce startuje nowy cykl wydarzeń dla rodzin - Baśniowy Pasaż Róży. Łódzkie Centrum Wydarzeń postanowiło wykorzystać potencjał miejsca kojarzonego z Teatralnym Pasażem Róży i poszerzyć ofertę kulturalną o bezpłatne, plenerowe spektakle z warsztatami dedykowane młodszym widzom.

Chcesz wypocząć w Arturówku, planujesz spacer po Łagiewnikach, a może wizyta na Zdrowiu, lub wspólne grillowanie na Młynku. W wakacje wszędzie tam dojedziesz łatwo komunikacją miejską!

W tym roku Songwriter Łódź Festiwal obchodzi swoje pięciolecie. Tak jak w poprzednich edycjach nie braknie znakomitych wykonawców.

Happysad, VooVoo i Sokół - to pierwsi ogłoszeni artyści tegorocznych obchodów Urodzin Łodzi. Miasto obiecuje , że to nie koniec niespodzianek!

Prezentujemy program artystyczny trzeciego sezonu plenerowych koncertów w Pasażu Rubinsteina. Łodzianie w każdą środę będą mieli okazję do poszerzenia swoich horyzontów muzycznych. W harmonogramie jazz, klasyka, poezja, swing i wiele innych.

Koncerty w Łodzi

Michał Urbaniak i Urbanator Days wracają na scenę!  

Już wkrótce Potato Stonks zagra swój pierwszy koncert. Debiut wybrzmi 28 października w Klubie Dom podczas Halloweenowego wieczoru. Warto podkreślić, iż wraz z innymi zespołami, Potato Stonks zagrają charytatywnie, a uzbierane pieniądze trafią do  stowarzyszenia Nomada, które od lat niezależnie działa na rzecz integracji społeczeństwa wielokulturowego.   

Już wkrótce w Wytwórni przy ul. Łąkowej zagra kultowy zespół Kult. Koncert odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. 

27 listopada Klub WYTWÓRNIA zaprasza na prawdziwą rockandrollową ucztę!

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia