Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Fotofestiwal jest największym wydarzeniem poświęconym sztuce fotografii w Polsce. W tej edycji przygotowano 3 ścieżki tematyczne.

10 scen tematycznych i kilka klubów jednej nocy. Mowa oczywiście o uwielbianym Festiwalu Labirynt! W tym roku czeka nas 3. edycja. Już w kwietniu, pod naszym patronatem! Zapraszamy serdecznie do zbłądzenia w Labiryncie pełnym przygód i dobrej muzyki.

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zadbał abyśmy wiosną nie mogli narzekać na nudę. Czeka nas dużo artystycznych wydarzeń i warsztatów!

Sprawdź jakie wiosenne premiery przygotowało dla Ciebie kino Charlie. Wśród nich znajdzie się również przedpremierowy pokaz ze specjalną zniżką dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Zobacz co jeszcze Charlie planuje na wiosnę!

Zespół Lao Che zagości w łódzkiej Wytwórni w marcu. fani zespołu oczekują występu z ogromnym entuzjazmem, bo Lao Che doczekali się nominacji do Fryderyków 2019 w kategorii Album roku – rock za płytę "Wiedza o społeczeństwie".

Czas na dużą dawkę śmiechu i dobrego humoru! Rusza II edycja trasy Stand-up Skład! Pierwsza odniosła spory sukces, zatem pora na kolejną dawkę mocnego humoru na najwyższym poziomie. Nowe materiały, których nie usłyszycie na żadnej innej trasie.

Koncerty w Łodzi

 Filharmonia Łódzka zaprasza na 22. edycję Wędrownego Festiwalu Kolory Polski. Wydarzenie obejmuje 11 wspaniałych koncertów w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej i Chóru FŁ oraz gości. Muzyki będzie można posłuchać w wielu lokalizacjach w każdy weekend wakacji między 24 lipca a 29 sierpnia 2021. Sprawdż harmonogram koncertów.   

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na sierpień 2021r.  

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na lipiec 2021r.  

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia