Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Jeśli nie macie pomysłu na wiosenne wieczory to zbierajcie ekipę, odpowiadajcie na pytania i grajcie o nagrody. PubQuiz to świetna opcja na integrację firmową lub dla znajomych.

Łódź Design Festival to najstarszy festiwal designu w Polsce, organizowany od 2007 roku, poświęcony wzornictwu przemysłowemu, projektowaniu graficznemu, architekturze, rzemiosłu, kreowaniu usług i interakcji. Festiwal aspiruje do miana najbardziej opiniotwórczego wydarzenia dotyczące designu w Europie Środkowo-Wschodniej.

8 marca rozpocznie się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, jednego z najstarszych festiwali teatru zawodowego w Polsce. Jak co roku, Festiwal otworzy kalendarz teatralnych festiwali w Polsce. Temat tej edycji to „Publiczność”. Zapraszamy!

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, z tej okazji po raz kolejny organizowany jest Jarmark Świąteczny - świetna okazja do nabycia tradycyjnych wyrobów i produktów.

Fotofestiwal jest największym wydarzeniem poświęconym sztuce fotografii w Polsce. W tej edycji przygotowano 3 ścieżki tematyczne.

10 scen tematycznych i kilka klubów jednej nocy. Mowa oczywiście o uwielbianym Festiwalu Labirynt! W tym roku czeka nas 3. edycja. Już w kwietniu, pod naszym patronatem! Zapraszamy serdecznie do zbłądzenia w Labiryncie pełnym przygód i dobrej muzyki.

Koncerty w Łodzi

Legendarny zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach,  a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski!Już 15 listopada o godzinie 19:30 artyści wystąią w łódzkim Teatrze Wielkim.  

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    

Klub Konkret zaprasza na kolejy wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 24 września. 

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.  

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia