Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zadbał abyśmy wiosną nie mogli narzekać na nudę. Czeka nas dużo artystycznych wydarzeń i warsztatów!

Sprawdź jakie wiosenne premiery przygotowało dla Ciebie kino Charlie. Wśród nich znajdzie się również przedpremierowy pokaz ze specjalną zniżką dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Zobacz co jeszcze Charlie planuje na wiosnę!

Zespół Lao Che zagości w łódzkiej Wytwórni w marcu. fani zespołu oczekują występu z ogromnym entuzjazmem, bo Lao Che doczekali się nominacji do Fryderyków 2019 w kategorii Album roku – rock za płytę "Wiedza o społeczeństwie".

Czas na dużą dawkę śmiechu i dobrego humoru! Rusza II edycja trasy Stand-up Skład! Pierwsza odniosła spory sukces, zatem pora na kolejną dawkę mocnego humoru na najwyższym poziomie. Nowe materiały, których nie usłyszycie na żadnej innej trasie.

W terminie 13 – 14 marca 2019 roku Łódź zmieni się w centrum wydarzeń oświatowych. W hali Atlas Arena przy al. Bandurskiego 7 odbędą się XXII Łódzkie Targi Edukacyjne.

Nowe laboratoria chemiczne w Centrum Nauki i Techniki EC1 czekają na odwiedzających z premierowymi warsztatami już od 2 lutego 2019 r. Warto wykorzystać czas ferii na trochę ciekawej wiedzy i eksperymentów.

Koncerty w Łodzi

Legendarny zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach,  a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski!Już 15 listopada o godzinie 19:30 artyści wystąią w łódzkim Teatrze Wielkim.  

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    

Klub Konkret zaprasza na kolejy wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 24 września. 

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.  

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia