Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci "Dziwactwa Mistrza Bulbulasa" w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane! Kolejna odsłona przygody z bańkami mydlanymi pełna zabawy i śmiechu dla całej rodziny - już w marcu!

PUNKY REGGAE live to wyjątkowe wydarzenie, trafiające w różne gusta muzyczne, łączące pokolenia słuchaczy, które z założenia udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na wzajemne podziały, a wręcz przeciwnie - pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy, to coś, co skutecznie nakręca nas do dalszego działania.

Zespół COMA powraca do łódzkiej Wytwórni - już w kwietniu będzie można posłuchać kawałków promujących najnowszą płytę pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”.

Czas na kino! Trochę rozrywki na dużym ekranie nikomu nie zaszkodzi. Kino Charlie zaprasza na premiery!

Na brak koncertów w tym roku zdecydowanie nie można narzekać! Można wręcz rzec, że tegoroczna Łódź będzie nas stale utrzymywać w imprezowym, melodyjnym klimacie! Łódzkie instytucje zdradziły, co czeka nas w repertuarze musicie to zobaczyć.

Czas powitać styczeń z dużą dawką premier kinowych. Rozrywkę zapewnia nam Kino Charlie. Zobaczcie, co przyciąga uwagę widzów w repertuarze.

Koncerty w Łodzi

Legendarny zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach,  a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski!Już 15 listopada o godzinie 19:30 artyści wystąią w łódzkim Teatrze Wielkim.  

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    

Klub Konkret zaprasza na kolejy wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 24 września. 

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.  

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia