Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Oprócz premier w kinie Kinematograf czekają nas w styczniu 3 wydarzenia specjalne - w Muzeum Kinematografii. Zapraszamy serdecznie na seans dla rodziców z dziećmi, promocję książki i filmu oraz psychoanalizę.

Spróbujcie tradycyjnych, domowych polskich pierogów z sezonowymi farszami, indyjskich samos, chińskich baobao, tybetańskich momo, włoskich calzone i gruzińskich chinkali! W Odlewni czeka na Was pyszna uczta zwana festiwalem pierogów!

Noce kabaretowe od lat cieszą się popularnością w Łodzi. Chętnych na dużą dawkę śmiechu co roku przybywa. Tak jest również podczas tegorocznej edycji - spieszcie się po bilety!

Po sukcesie debiutanckiej płyty "A kysz!" piosenkarka Daria Zawiałow rusza z promocją kolejnej płyty. Na koniec marca usłyszycie ją w Wytwórni podczas trasy koncertowej Helsinki Tour.

The Dumplings powraca do łódzkiej Wytwórni, by zaprezentować swój trzeci studyjny album zatytułowany "Raj". Zespół zagra koncert 16 lutego.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów rockowych w Polsce zawita do Łodzi już 15 lutego!

Koncerty w Łodzi

Legendarny zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach,  a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski!Już 15 listopada o godzinie 19:30 artyści wystąią w łódzkim Teatrze Wielkim.  

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    

Klub Konkret zaprasza na kolejy wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 24 września. 

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.  

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia