Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

W tym roku Songwriter Łódź Festiwal obchodzi swoje pięciolecie. Tak jak w poprzednich edycjach nie braknie znakomitych wykonawców.

Happysad, VooVoo i Sokół - to pierwsi ogłoszeni artyści tegorocznych obchodów Urodzin Łodzi. Miasto obiecuje , że to nie koniec niespodzianek!

Prezentujemy program artystyczny trzeciego sezonu plenerowych koncertów w Pasażu Rubinsteina. Łodzianie w każdą środę będą mieli okazję do poszerzenia swoich horyzontów muzycznych. W harmonogramie jazz, klasyka, poezja, swing i wiele innych.

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych przygotował w czerwcu coś dla każdego. Od spektakli, wystaw i projekcji filmowych po Baśniowy Pasaż Róży dla najmłodszych.

Jakie marzenia poruszają nas dzisiaj? Co stało się z wielkimi projektami cywilizacyjnymi i z rozmachem, który pozwolił nam wykonać „mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”? 50 lat po historycznej misji Apollo 11 hasłem 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk w Łodzi będzie „Lądowanie na księżycu i inne zawieszone sny”.

Zapowiada się intrygująca edycja pełna niespodzianek. Łódź znów ma szansę stać się celem weekendowych wyjazdów setek turystów z całej Polski i regionu. Ubiegłoroczny festiwal odwiedziło około 700 000 osób, a uczestnicy mogli zwiedzać instalacje i mappingi na 15 kilometrowej trasie. I tym razem organizatorzy nas nie zawiodą!

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Kilka słów od Runisty Arkadiusza: Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia