Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Podczas tegorocznej wystawy na terenie Ogrodu zakwitnie ponad 61 000 kwiatów w 52 odmianach. Na specjalnie przygotowanych nowych kolistych rabatach na terenie Arboretum, prezentowanych będzie ponad 52 000 tulipanów w 31 odmianach (w tym 18 odmian po raz pierwszy w kolekcji).

„Atlas nowoczesności” to wystawa pozwalająca w nowy sposób spojrzeć na kolekcję Muzeum Sztuki w Łodzi, ale przede wszystkim – to snuta za pomocą dzieł z niej pochodzących opowieść o nowoczesności i jej znaczeniu dla nas dzisiaj.

Bieganie i zwiedzanie, to połączenie aktywności sportowej ze zdobywaniem wiedzy historycznej, krajobrazowej i przyrodniczej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Zielonej Łodzi.

Kolejne odwiedziny w łódzkiej Wytwórni - zespół COMA powraca z trasą koncertową. Z porcją świeżości zawitają do Łodzi pod koniec kwietnia. W repertuarze na pewno nie braknie "Pożegnania z bajką" czy "Meluzyny".

W dniach 23-25 maja 2019 r. w Łodzi odbędą się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Targi to świetna okazja dla wszystkich pasjonatów fotografii i filmu, aby uzyskać cenne informacje o najnowszych nowinkach ze świata grafiki.

Po fantastycznym koncercie zagranym w czerwcu w Krakowie Lenny Kravitz powraca do Polski.

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Kilka słów od Runisty Arkadiusza: Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia