Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

W tym roku Songwriter Łódź Festiwal obchodzi swoje pięciolecie. Tak jak w poprzednich edycjach nie braknie znakomitych wykonawców.

Happysad, VooVoo i Sokół - to pierwsi ogłoszeni artyści tegorocznych obchodów Urodzin Łodzi. Miasto obiecuje , że to nie koniec niespodzianek!

Prezentujemy program artystyczny trzeciego sezonu plenerowych koncertów w Pasażu Rubinsteina. Łodzianie w każdą środę będą mieli okazję do poszerzenia swoich horyzontów muzycznych. W harmonogramie jazz, klasyka, poezja, swing i wiele innych.

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych przygotował w czerwcu coś dla każdego. Od spektakli, wystaw i projekcji filmowych po Baśniowy Pasaż Róży dla najmłodszych.

Jakie marzenia poruszają nas dzisiaj? Co stało się z wielkimi projektami cywilizacyjnymi i z rozmachem, który pozwolił nam wykonać „mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”? 50 lat po historycznej misji Apollo 11 hasłem 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk w Łodzi będzie „Lądowanie na księżycu i inne zawieszone sny”.

Zapowiada się intrygująca edycja pełna niespodzianek. Łódź znów ma szansę stać się celem weekendowych wyjazdów setek turystów z całej Polski i regionu. Ubiegłoroczny festiwal odwiedziło około 700 000 osób, a uczestnicy mogli zwiedzać instalacje i mappingi na 15 kilometrowej trasie. I tym razem organizatorzy nas nie zawiodą!

Koncerty w Łodzi

Legendarny zespół „Rustavi” już od 50 lat prezentuje publiczności na całym świecie gruzińskie pieśni i tańce narodowe. Na koncie ma ponad 8 000 widowisk w 80 krajach,  a w listopadzie po raz pierwszy z tak dużą trasą koncertową dotrze także do Polski!Już 15 listopada o godzinie 19:30 artyści wystąią w łódzkim Teatrze Wielkim.  

   NOWA DATA!  24 września w Monopolis zagra Muniek i Przyjaciele. To połączenie, to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love, podczas których towarzyszą mu: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.    

Klub Konkret zaprasza na kolejy wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się 24 września. 

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.  

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na październik 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia