Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Lao Che koncert w Wytwórni / 23.03
img.php?id=7473 border=


Zespół Lao Che zagości w łódzkiej Wytwórni w marcu. fani zespołu oczekują występu z ogromnym entuzjazmem, bo Lao Che doczekali się nominacji do Fryderyków 2019 w kategorii Album roku – rock za płytę "Wiedza o społeczeństwie".


Ładowanie...
Wiosną 2018 wydali siódmy album studyjny zatytułowany "Wiedza o Społeczeństwie", który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów i pozytywnymi opiniami dziennikarzy muzycznych. Koncerty w ramach trasy promującej nową płytę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo, sceniczny sprawdzian na piątkę zdał nowy członek zespołu, siódmy do kompletu, Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet), znany między innymi z zespołów Pink Freud czy projektu Jazzombie. 23 marca 'Siedmiu nie zawsze wspaniałych' powróci na scenę Wytwórni!

Na nowej płycie zespół sięgnął do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa "Wiedza o Społeczeństwie" to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Hubert 'Spięty' Dobaczewski w tekstach jak zwykle celnie opisuje społeczeństwo, rzeczywistość, świat. Jest szczerze, ironicznie i w punkt.

Kiedy: Sobota, 23 marca 2019 o 20:00 – 23:00
Gdzie: Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
Organizator: Wytwórnia
Bilety w przedsprzedaży: 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej; w dniu koncertu: 55 zł z kartą / 60 zł bez karty

Organizatorzy zapraszają!

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca