Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Święto francuskiej piosenki w Wytwórni!
img.php?id=7728 border=


Paris! The Show to fenomenalny musical oddający hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów – w dzielnicę Montmartre.


Ładowanie...
Musical przygotował i wyreżyserował Gil Marsalla, autor i twórca znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzeniem był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i na całym świecie. Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczności z niezapomnianej kreacji Edith Piaf z Piaf! The Show. Podczas spektaklu usłyszymy zarówno jej interpretację piosenek Edith Piaf, jak również innych francuskich szlagierów.

Program wydarzenia obejmuje 30 najbardziej znanych francuskich piosenek autorstwa najsłynniejszych artystów sceny francuskiej, takich jak: Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand i wspominanej już Edith Piaf, w interpretacjach trojga wokalistów: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, którym na scenie towarzyszyć będzie zespól i tancerze. Całość dopełni bogata oprawa wizualna oraz specjalnie przygotowana scenografia.

Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na trzech kontynentach. Musical doczekał się także wydawnictwa płytowego. W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu. Honorowy patronat nad trasą objął Ambasador Francji w Polsce. W grudniu artyści przybędą do Polski prosto z amerykańskiego tourne.
Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą. Bilety do nabycia online oraz stacjonarnie w kasie klubu Wytwórnia.

10.12.19 (wtorek), godz. 20:00
Paris! The Show w Wytwórni

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca