Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Festiwal Czekolady w Łodzi
Piotrkowska 217  już nigdy nie będzie taka sama…. 
29 lutego -  1 marca 2020 roku poczujecie się jak Charlie w fabryce czekolady, kiedy w klimatycznych przestrzeniach Hali Odlewnia na Piotrkowskiej  217 pojawią się producenci czekolady i słodyczy z Polski i z zagranicy, którzy  zachwycą Wszystkich wyborem kolorowych pralin i różnorodnością czekoladowych tabliczek.

Ładowanie...
 Zapach czekolady będzie czuć w całym mieście. Magiczne aranżacje wewnątrz oraz na zewnątrz placu Piotrkowskiej 217, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości. 
Miasteczko Czekolady, pełne magii i niespodzianek. 
CZEKOLADA POMAGA , dlatego nasze tabliczki i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji "Oddaj krew za torbę słodyczy", w którą od lat angażują się znane marki. 
Do festiwalowej codzienności należeć będą warsztaty cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Pokaz i konkurs Tortów i Małych Form, w trakcie którego zachwycają Was jadalne arcydzieła sztuki cukierniczej. Wiele innych niespodzianek , czekają na Was na Festiwalu Czekolady, organizowanym przez firmę We Form. 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca