Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Targi Turystyczne - Na Styku Kultur 2020
Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście - w Łodzi - wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie.

Ładowanie...
"Szanowni Państwo, 
Miejska Arena Kultury i Sportu podjęła decyzję o przełożeniu 26. edycji Targów Turystycznych „Na Styku Kultur”.
Impreza odbędzie się w Hali Expo-Łódź w terminie od 29 do 31 maja 2020 roku.
Z wyrazami szacunku
Zespół Targów Turystycznych NA STYLU KULTUR"
 
Od lat specjalizujemy się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego. Podczas poprzedniej jubileuszowej XXV edycji Targów gościliśmy ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba osób odwiedzających Targi wyniosła 10.063. Targi ,,Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. 

Podczas tej edycji Targów w ramach współpracy z redakcją National Geographic Magazine Poland zostanie zorganizowany kolejny łódzki Festiwal Podróżników National Geographic. Pasjonaci podróży będą mieli możliwość udziału w spotkaniach z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, odkrywcami oraz blogerami. 

Targi „Na Styku Kultur” są cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Są kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata i co za tym idzie, obowiązkowym wydarzeniem  dla osób, które uwielbiają wyprawy i przygody. Wystawcy, którzy uczestniczą w targach, prezentują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyruszyć w drogę – od standardowych ofert turystycznych, poprzez wszystkie usługi pomocne podróżnikom, kończąc na niekonwencjonalnych metodach wojażowania, bliskich indywidualnym globtroterom. Marka Targów „Na Styku Kultur” jest dobrze znana i rozpoznawalna, na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych turystycznych imprez targowych w Polsce
Targi powrócą wiosną z kolejnymi propozycjami podróży i formami spędzania wolnego czasu. Więcej szczegółów na stronie http://www.nastykukultur.pl i na profilu Targi Turystyczne - Na Styku Kultur.

Organizatorem targów jest Miejska Arena Kultury i Sportu.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca