Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

20 lat Happysad - koncert w Łodzi
Happysad w łódzkiej Wytwórni. 

Ładowanie...
Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
 
Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.
 
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt.: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.
 
 

Jako support wystąpi Sad Smiles.
To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają̨ muzykę̨. Średnia wieku w kapeli to… 15 lat, a już̇ piszą̨ dojrzałe teksty, komponują̨ muzykę̨ i tworzą̨ własne piosenki.
W Internecie można znaleźć́ ich pierwszą EP ,,Sad Smiles EP” – chłopaki naprawdę̨ nie mają się̨ czego wstydzić́! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą na Fortach Kleparz w Krakowie. Ciężko przydzielić́ im konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Pomiędzy piosenkami zamieniają się̨ instrumentami lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć́ ich w jednym gatunku muzycznym… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!
 
 

Bilety w przedsprzedaży: 75 zł z kartą Wytwórni / 79 zł bez karty
W dniu koncertu: 85 zł z kartą Wytwórni / 89 zł bez karty
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca