Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

Rewitalizacja Łodzi to również kamienice, pałace i robotnicze famuły. Obecnie trwają prace nad 40 budynkami w centrum.


Plaża na stałe wpisała się w letni krajobraz Manufaktury – trudno sobie wyobrazić skąpany w słońcu, wakacyjny rynek bez placu z usypanym piaskiem.


Rozpoczęły się pracy przy czwartym etapie budowy Lunaparku. Powstaną kolejne strefy zabawowe o bardzo różnym charakterze, dzięki czemu z tego miejsca, będą mogli korzystać łodzianie, niemal w każdym wieku.


VII edycja oficjalnie rozpoczyna się jutro, czyli 23 maja. Od tego dnia przez niemal 3 tygodnie można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego. Wnioski będą przyjmowane do 10 czerwca włącznie, do godz. 16ej. Łodzianie pierwszy raz mają do dyspozycji 50 milionów złotych.


Łódź rewitalizuje - przy Dworcu Łódż Fabryczna pojawi się więcej zieleni. Powiększamy park Moniuszki.


Na osiedlu Mania powstaną nowe drogi rowerowe, które zamkną projekt siatki rowerowych połączeń.


W tym roku na miasto wyjadą zabytkowe autobusy, które kursować będą pomiędzy ponad 40 muzealnymi placówkami w całym mieście.


Przebudowana ulica ze szpalerem drzew, nowy park kieszonkowy z placem zabaw, zmodernizowane targowisko z secesyjnym zadaszeniem i odnowione lokale. Tak zmienia się ul. Jaracza na krótkim odcinku


Kolejne przedsięwzięcie rewitalizacyjne, tym razem jednak jest to projekt edukacyjny. Sprawdź kto może skorzystać z darmowego kursu językowego.


Już w niedługo po ulicach będą kursować nowe autobusy zasilane za pomocą paneli fotowoltaicznych. Oby więcej takich w naszym mieście.


Kolejna ulica Łodzi została oddana do remontu. Już niedługo ulica Sienkiewicza zyska nowy wygląd!


Już w czwartek łodzianie będą mogli korzystać z nowego środka transportu. Na ulicach pojawią się hulajnogi elektryczne wypożyczane na minuty!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca