Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Łodzi zaprasza na panel dyskusyjny „Przeciw WRON-ie". Łódzki strajk studentów 14–15 grudnia 1981 r., który odbędzie się 15 grudnia 2021 r., o godz. 14.00 w Instytucie Europejskim w Łodzi, ul. Piotrkowska 258/260, sala konferencyjna (parter).Powiatowe Urzędy Pracy


URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI


POMOC SPOŁECZNA - domy pomocy społecznej w Łodzi


Pikieta organizowana w ramach prowadzonego sporu zbiorowego, ma na celu zwrócenie uwagi na Braki Kadrowe stwarzające niebezpieczeństwo nie tylko dla pracowników ZLMu, ale również zagrożenie życia i zdrowia dla mieszkańcòw.   


Płyty winylowe, stare albumy i książki, monety, niewielkie meble, szklane bibeloty, odzież i biżuteria vintage, wszelkie starocie typu „przydasię”, fajansowe jelonki, szmaciane misie, porcelanowe lalki, sztuka użytkowa, rękodzieło - wszelkiego typu handmade od eko biżuterii po makramy i ręcznie dziergane swetry. Wszystko to i jeszcze więcej będzie można zaprezentować, obejrzeć i zakupić podczas targów na Stacji Księży Młyn. 


Koło Naukowe Prawa Medycznego WPiA UŁ oraz Studenckie Koło Naukowe Medycyny Sądowej UMED zapraszają na kolejne spotkanie w tym roku akademickim.    Tym razem analizie zostane poddany temat aborcji.
Urzędy Skarbowe Łódź - pełna lista:


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca