Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

HALLOWEEN NIGHT ALTERNATIVE KONCERT w Klubie Wooltura

Jeśli chcecie się poczuć jak na alternatywnym koncercie lat 90tych, otoczeni straszydłami w flanelach i skórach, to HALLOWEEN NIGHT ALTERNATIVE KONCERT jest idealną opcją na niedzielny wieczór.
 

Ładowanie...
TERAPIA
„Terapia” to świeży, młody zespół na łódzkiej scenie muzycznej. Mimo że trudno jest ograniczyć się do jednego gatunku, określając to trio, pewne jest, że ich muzyka porusza i czaruje. Ich utwory to opowieści o złamanych sercach i nie tylko. Swoim brzmieniem potrafią wprawić w trans własnej TERAPII. Skład zespołu:
- Szymon Wierciński (gitara, wokal)
- Konrad Błaszczyk (bas)
- Marta Sztajnykier (perkusja)
 

RETAIN MIND
Krzyczą, skaczą, grają Raw! Zagrają super oldschoolowy koncert. Już 30 października o 10:30 na Spotify i innych miejscach pojawi się ich pierwszy album. Jako jedyni tej nocy zagrają kilka coverów Misfitsów dla prawdziwie halloweenowego klimatu. 

Between demo:
 

KOSMOS
Z nimi widownia cofnie się w czasie 2200 lat – Archimedes właśnie wyskoczył zadowolony ze słynnej kąpieli i już spieszy pochwalić się znajomym swoim wielkim odkryciem: „Chłopaki słuchajcie, rozwiązałem w końcu zagadkę wyporności, ale to nieistotne – wpadłem na najlepszą nazwę dla zespołu jaka powstanie przez następne 3 tysiąclecia (...)”
Istnieją przekonujące dowody na to, że właśnie ten sekret zwolenników Archimedesa chroniła ok. pół wieku później przesłuchiwana Tymachia odgryzając sobie język.
„Ku pamięci tego wydarzenia - ostatniego dnia października idź na koncert Kosmosu” – mówią artyści, podsumowując historię o powstaniu Kosmosu.
Iwo Tylman - saksofon tenorowy
Janek Ostalski - trąbka
Stanisław Szmigiero - instrumenty klawiszowe
Ziemowit Miszczobrocki - gitara basowa
Jaś Wesołek - perkusja

Przybliżony Timeline
19:00 - KOSMOS
20:20 - TERAPIA
21:20 - RETAIN MIND

Cena biletu - 15zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca