Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Wystawa Impresjonistów w 3D - Łódź
Załóż okulary 3D i wybierz się w podróż po świecie sztuki.

Ładowanie...
Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D
Już w pierwszy weekend grudnia, na terenie Hali Sportowej MOSiR w Łodzi, wszyscy pasjonaci sztuki będą mieli okazję podziwiać dzieła najbardziej znanych i cenionych nazwisk wśród malarzy. Na wystawie będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich twórców, jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

4 i 5 grudnia w Łodzi, po raz kolejny pojawi się wystawa "IMPRESJONIŚCI I POSTIMPRESJONIŚCI w 3D", przedstawiona w niestandardowej odsłonie, która stanowić będzie wspaniałą formę spędzenia rodzinnego weekendu ze sztuką. 
Jedyna wystawa w Europie, gdzie blisko 60 tak dobrze wszystkim znanych obrazów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. 

Zobacz na na własne oczy Impresję, wschód słońca Moneta na falującej wodzie i daj się porwać Gwieździstej nocy Vincenta van Gogha… Wystarczy założyć okulary 3D, by wybrać się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.
Informacje o biletach:
•    Bilet normalny jednorazowy – 39,00 zł/os.
•    Bilet ulgowy jednorazowy – 34,00 zł/os.
przysługuje dzieciom w wieku 4-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
•    Dzieci do lat 3 - wstęp wolny (prosimy pobrać bilet za 0zł).
Bilety: tobilet.pl/lodz-wystawa-malarstwa-impresjonistow-i-postimpresjonistow-w-3d.html

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca