Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Razem z Ukrainą koncert w Atlas Arenie
Razem z Ukrainą koncert Łódź Atlas Arena

Koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak największej kwoty na pomoc obywatelom Ukrainy, odbędzie się 20 marca w Łodzi. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojoną działalność pomocową. Na scenie pojawią się zarówno polscy, jak i ukraińscy artyści.

Do projektu włączyli się wybitni polscy aktorzy, m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami uzupełnią muzyczną część wydarzenia.

 

 

 


Ładowanie...
20 marca w Łodzi odbędzie się specjalny koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak największej kwoty na pomoc obywatelom Ukrainy. Podczas koncertu „Razem z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią największe gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Repertuar wieczoru wypełnią utwory współczesne oraz te, które na stałe wpisały się w historię muzyki polskiej i ukraińskiej.
 
„Razem z Ukrainą” to niezwykłe wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z ludźmi uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku realizuje stałą misję na Ukrainie. Minimalna cena biletu „darowizny” to 20 zł. możliwość wysyłania specjalnych wiadomości SMS, które również przyczynią się do zbiórki pieniędzy. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się tantiem.
 
Bilety na koncert „ Razem z Ukrainą” do nabycia od piątku 11 marca od godz. 20:00 w kasach: Eventim, Ebilet, Going oraz na www.followthestep.com.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca