Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Reni Jusis w Łodzi
Jej albumy od debiutanckiej przebojowej „Zakręconej” (1998), przez houseowo dance’ową „Elektrenikę” (2001), transowo elektropopową „Trans Misję” (2003) czy progresywny „Bang!” (2016) na zawsze zmieniły polską muzykę elektroniczno klubowo taneczną.

Ładowanie...
Tęsknicie za romantycznymi podróżami? Marzyliście kiedyś o miłości w mieście zakochanych, jakim jest pełen uroku Paryż? O rozmowach w kafejkach i o pocałunkach w deszczu nad Sekwaną? Pewnie znacie i nucicie czasami niejedną francuską piosenkę...Jeżeli do tego kochacie muzyke taneczną, po prostu musicie przyjść na specjalny koncert „Je suis Reni”, bedacy częścia wiekszej trasy koncertowej pod tym samym tytułem. Reni Jusis jest niezwykle popularną i wszechstronnie utalentowaną [klasycznie wykształconą] wokalistką, kompozytorką, instrumentalistką oraz producentką.
 
Tym razem Reni zaskoczy wszystkich i kolejny raz udowodni, że jest naprawdę wielką artystką. Wystąpi z francuskim repertuarem w cudownym retro klimacie z lat 60 tych [choć nie tylko]. Usłyszymy piosenki z repertuaru Serge’a Gainsbourga, Francoise Hardy'ego, Michela Legranda, czy Joe Dassin'a. Królowa krajowej sceny tanecznej pokaże się zatem z niebywałym wdziękiem, lekkością ale i odwagą w zjawiskowej metamorfozie „Je sui Reni” ! Czeka nas zatem muzyczna uczta w kolorze pachnącej lawendy i o smaku francuskiego wina. 
 
 
Bilety 79 zł
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca