Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Tag: imprezy-lodz

Zapowiada się huczny okres w Filharmonii Łódzkiej. Sprawdźcie wydarzenia przygotowane z okazji karnawału!


Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Będziecie mieć okazję posłuchać ich na żywo już 18 stycznia na scenie Wytwórni.  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten niesamowity koncert! 


Już w niedzielę 12 stycznia 2020 r. odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny Finał w Łodzi odbędzie się na ul. Piotrkowskiej. Początek o godz. 10:28. Nie może Was zabraknąć w tym wyjątkowym dniu! 


Już 26 stycznia 2020 odbędzie się niezwykły koncert "Od Grechuty do Cohena" w Teatrze Muzycznym w Łodzi, organizowany przez Keja Pub oraz zespół Plateau. 


One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne; każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. Niezywkły spektakt w Teatrze im. Stefana Jaracza, nie tylko dla kobiet. 


Świętujcie razem z legendarnym zespołem Varius Manx ich 30 - lecie istnienia zespołu. Teatr muzyczny zaprasza już 15 stycznia wszystkich fanów zespołu. 


26 stycznia 2020 r. na scenie klubu muzycznego TU dla Państwa i dla nas wystąpią ŚWIETLIKI - zespół brutalnych doświadczeń. 


Jak słuchać muzyki filmowej to tylko w Łodzi - mieście filmu. W Teatrze muzycznym odbędzie się wyjątkowy koncert podczas, którego posłuchamy największych kinowych hitów. 


Klub Teatr to miejsce w Łodzi, które bardzo szybko podbiło serca imprezowiczów. Już 18 stycznia klub będzie obchodził swoje 3 urodziny!   


Klub Narraganset zaprasza na koncert Dody! Gwiazda wystąpi 25 stycznia 2020 roku na klubowej scenie. 


W styczniu 2020 roku na wyjątkowym koncercie w Wytwóni zobaczymy wielkiego polskiego artystę – Grzegorza Turnaua, który wystąpi z równie wyjątkowym materiałem stanowiącym sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i pierwszych inspiracji artysty.  Koncert promujący najnowszą płytę "Bedford School"!


Legendarna grupa Slipknot wystąpi w Polsce, a dokładnie w łódzkiej Atlas Arenie!   Gościem Specjalnym wydarzenia: BEHEMOTH!


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca