Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Festiwal Roślin w Łodzi
Festiwal Roślin ŁódźPrzed nami kolejna edycja Festiwalu Roślin, czyli wielka wyprzedaż roślin doniczkowych w Łodzi. Jak reklamują organizatorzy - w super cenach. Jak co roku czekają na wszystkich piękne, nowe gatunki, których jeszcze na targach nie było. Pojawi się także dział roślin kolekcjonerskich oraz zupełnie nowy wybór doniczek. To najlepsza okazja dla miłośników kwiatów by nabyć wyjątkowe, zdrowe okazy w najlepszej jakości, prosto z hodowli, bez pośredników.
 

Ładowanie...
Jak co edycję organizatorzy szykują piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając i tak już bogaty asortyment. Nowe wzory małych i dużych doniczek zaskoczą wszystkich. Na wydarzeniu znajdzie się też nowa bestsellerowa książka dla miłosników targów, torby tekstylne, eko-nawozy, środki ochrony roślin, literatura fachowa czy akcesoria dla pasjonatów.
Na cenówkach drukowane będą ceny "festiwalowe" oraz ceny roślin w sklepach internetowych, aby pokazać wszystkim oszczędności i korzyści płynące z obecności na tym wydarzeniu. Ceny zaczynają się już od 5zł. Organizatorzy proponują również coś wyjątkowego. Otóż, jesli ktoś jest zainteresowany czymś konkretnym, czego nie będzie na targach, może napisać do nich a prowadzący festiwal zrobią wszystko co w ich mocy, aby taki egzemplarz zdobyć i dostarczyć. 
 
Wstęp bezpłatny
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca