Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Horoskop RUNY sierpień 2023

Runiczny horoskop sierpień 2023

Data publikacji: 2023-07-24
  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca - Czeka Cię wiele nagle narzuconych na Ciebie nowych obowiązków, poprzez które będziesz nawet musiał odłożyć swoje prywatne plany na inny czas. Jeżeli jednak tym razem się w dobrym tego słowa znaczeniu poświęcisz, okaże się że szef wyjątkowo mocno doceni Twój wysiłek.

Finanse - -Jeżeli posiadasz auto spadną na Ciebie związane z nim spore wydatki, poza tym Twoja finansowa stabilizacja nie będzie mogła się jednoznacznie wyregulować.

Uczucia Targać będą Tobą przeróżne i skrajne emocje, nastroje, z jednej strony chcieć będziesz odpocząć od partnera, z drugiej dostrzegać będziesz to co ta relacja wniosła w Twoje życie. Unikaj podejmowania pochopnych decyzji związanych z przyszłością swojego związku.

Zdrowie -Dbaj o swój kręgosłup, staraj się go nie przeciążać.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Baranów to runa Uruz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca - Wszystko czym będziesz się w pracy zajmować będzie się w Twoim odczuciu dłużyć, zdecydowanie Cię męczyć. Źle zarządzasz swoim czasem, nie umiesz się zorganizować poprzez co coraz trudniej jest Ci sprostać oczekiwaniom szefa. Sierpień będzie miesiącem niekorzystnym do podejmowania przez Ciebie decyzji o zmianie miejsca pracy.

Finanse - Wiele swoich pieniędzy będziesz wytracać na rzeczy nieważne, zupełnie Ci zbędne, tym samym ściągniesz na siebie znaczące finansowe zawirowania.
 
Uczucia - Związek, który tworzysz wyraźnie będzie Ci działać na nerwy, a tym samym uznasz że chcesz go zakończyć. Zastanów się czy czasem nie jesteś zbyt zaborczym człowiekiem, który często tworzy trudne a nawet toksyczne międzyludzkie więzi.

Zdrowie -Możesz wyraźnie poczuć dolegliwości związane z Twoim ciśnieniem, a konkretnie jego coraz wyraźniejszą niestabilnością.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Byków to runa Othala

 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszBLIŹNIĘTA
 
Praca -Często będziesz się spierać z osobami z zawodowego otoczenia, trudno będzie się Ci odnaleźć w pracy pomimo, że jest Ci ona dobrze znana i nie powinna przysparzać Ci większego problemu. Jesteś zmęczony tym czym się zajmujesz, tym samym na poważnie zacznij myśleć o zupełnej zmianie tego czym się zajmujesz.

Finanse -Zmagać się będziesz z wydatkami natury formalnej, a więc mogą przytłoczyć Cię rachunki które nagle wzrosną. Jeżeli w tym miesiącu masz zamiar wybrać się na wakacyjny wypoczynek spodziewaj się związanych z nim znacznie większych kosztów które powinieneś przewidzieć.

Uczucia -Napięta atmosfera w Twoim związku powinna się wyciszyć, zażegnane zostaną konflikty, które od jakiegoś czasu nieustannie wybuchały między Tobą a partnerem. Jeżeli jesteś samotny to możesz podczas czynnego spędzania przez Ciebie czasu poznać osobę z którą połączy Cię uczucie.

Zdrowie-Dokuczać będzie Ci całościowe osłabienie formy, tym samym często będziesz przemęczony oraz znacznie szybciej będziesz się męczył.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Jera

 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszRAK
Praca -To czym się zawodowo zajmujesz zupełnie straci dla Ciebie sens, tym samym jednoznacznie poczujesz, że chcesz wprowadzić w ten aspekt swojego życia daleko idące zmiany. Bądź jednak ostrożny, ponieważ łatwo popadasz ze skrajności w skrajność, dzięki czemu możesz podjąć nagłe, błędne decyzje.

Finanse -Czeka Cię sporo różnego rodzaju stresów związanych z Twoją finansową płynnością, bezpieczeństwem. Trudno będzie Ci zachować ich właściwy poziom, stąd też sierpień będzie miesiącem zaciskania przez Ciebie przysłowiowego pasa.

Uczucia -Uznasz że Twój związek tylko wzmacnia oraz potęguje w Tobie kompleksy, niepewność siebie. Zaczniesz dostrzegać, że partner traktuje Cię dość przedmiotowo i tak naprawdę nie jest z Tobą szczery. Jeżeli jesteś samotnym rakiem nie angażuj się w relację, którą może chcieć z Tobą rozpocząć osoba z Twojego zawodowego otoczenia.

Zdrowie - Dbaj o stawy kolanowe, układ trawienia, często też odczuwać będziesz wyraźne spadki oraz wahania nastroju.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Raków to runa Thurisaz
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 


LEW
 
Praca -Twoja praca i związane z nią obowiązki będą Cię nużyć, coraz wyraźniej czuć będziesz w sobie potrzebę odmiany. Zacznij zastanawiać się nad tym co tak naprawdę chciał byś robić, co dało by Ci zawodową satysfakcję.
 
Finanse -Będziesz borykać się z różnymi codziennymi, tzw. życiowymi wydatkami, które wyraźnie będą Cię frustrować, ponieważ dochodzić będzie do Ciebie przekonanie, że być może nie panujesz tak dobrze nad tą sferą swojego życia jak Ci się to wydaje.

Uczucia -Związek w którym jesteś zupełnie przestanie Cię interesować, tym samym podejmiesz decyzję o jego zakończeniu, zamknięciu tego etapu swojego życia. Możesz dojść do przekonania, że bycie z kimś nie jest Ci potrzebne, co znacząco wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia.

Zdrowie -Możesz odczuwać na przestrzeni sierpnia wyraźne problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej oraz trawiennej.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Lwów to runa Ingwaz


 
Runy Łódź Runista ArkadiuszPANNA
 
Praca -Może Ci zostać zaproponowanie w najbliższych tygodniach wejście z kimś we współpracę, stworzenie wspólnego biznesu, co będzie dla Ciebie wielką szansą na to byś mógł odmienić to, jak się będziesz pod kątem zawodowym spełniać.

Finanse -Bądź czujny podczas wyjazdów, ponieważ możesz w ich trakcie zostać okradziony, co więcej, to co wydawało Ci się mniej kosztowne wyciągnie od Ciebie znaczne sumy pieniędzy. Przemyśl, czy oby realnie podchodzisz do co niektórych swoich finansowych planów.

Uczucia - Nieporozumienia między Tobą a partnerem powinny się wyjaśnić, a wasz związek wejdzie w czas spokoju, harmonii. Wskazane będzie byście z partnerem zmienili otoczenie, gdzieś wyjechali co jeszcze skuteczniej wpłynie na wasze ze sobą porozumienie.

>Zdrowie - -Zadbaj o swoje stawy, układ krążenia, możesz też nabawić się poważnego stanu zapalnego oczu.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Panien to runa Fehu
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA
 
Praca - Podczas zawodowego wyjazdu, na który się od dawana przygotowywałeś doświadczysz wielu nieprzyjemnych sytuacji. Rozczaruje Cię on oraz pokaże Ci jak brakuje organizacji w firmie w której pracujesz. Może się też okazać, że ktoś celowo wrabia Cię w pewne sprawy, po to tylko byś został zmuszony do odejścia. 

Finanse -Czeka Cię niespokojny czas jeżeli chodzi o Twoje finanse, zachowanie ich właściwej stabilizacji. Może się też okazać, że pewne sprawy formalne zmuszą Cię do wydania znacznej sumy pieniędzy.

Uczucia - Sierpień będzie idealnie sprzyjał poznawaniu przez Ciebie nowych osób, w śród których poznasz osobę z którą połączy Cię nawet docelowy związek.

Zdrowie - -Warto będzie byś udał się do stomatologa, dodatkowo skontroluj swoje ciśnienie, to jak pracuje Twoje serce.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wag to runa Gebo
 

 
Runy Łódź Runista ArkadiuszSKORPION
 
 
Praca -Zacznij skupiać się na przyszłości, tym jak możesz odmienić tą sferę swojego życia, która w żadnym razie Cię nie spełnia. Sierpień tym samym będzie dobrym miesiącem na podjęcie przez Ciebie decyzji o rozpoczęciu zupełnie nowego zawodowego etapu.

Finanse -Możesz odczuwać niepotrzebne silne lęki, o to czy Twoje finanse są na pewno bezpieczne. Jeżeli nie zapanujesz nad tego typu myślami, przyciągniesz do siebie nieszczęście, które bezpośrednio uderzy w Twoją finansową stabilizację.

Uczucia -Partner z którym jesteś oświadczy Ci, że jest zbyt mocno przytłoczony Twoją osobowością, uporem oraz nastrojami a tym samym uzna on, że chce zakończyć ten związek. Powinno Ci dać to wiele do myślenia, ponieważ być może nie umiesz stworzyć prawdziwej partnerskiej relacji.
 
Zdrowie -Możesz odczuwać wyraźne przemęczenie, osłabienie organizmu, grozi Ci też nabawianie się stanu zapalnego skóry w okolicach Twoich dłoni.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Algiz


 
Runy Łódź Runista ArkadiuszSTRZELEC
 
Praca - -Będzie Ci ciężko porozumieć się ze swoim najbliższym zawodowym otoczeniem, poprzez co trudno będzie Ci skupić się na swoich obowiązkach, które mimo wszystko wykonasz wręcz w idealny sposób. Ten miesiąc będzie pokazywał Ci, że jesteś naprawdę asertywny, skutecznie potrafisz zarządzać swoim czasem.
 
Finanse -Będziesz musiał wiele swoich pieniędzy przeznaczyć na różnego rodzaju wydatki związane z nieprzewidzianymi wyjazdami, które w przedziwny wręcz sposób będą spadać na Ciebie. Poza tym zmuszony będziesz finansowo wesprzeć kogoś ze znajomych.

Uczucia -Wyraźnie poczujesz się zmęczony swoim związkiem oraz związaną z nią przewidywalnością, codziennością. Poczujesz chęć uwolnienia się z tego co narzuca na Ciebie ta relacja. Sierpień wzmocni w Tobie przekonanie, że wolisz przez jakiś czas być sam ze sobą.

Zdrowie -Zadbaj o swoje nerki, układ wodny organizmu, przyjrzyj się też temu, czemu tak często czujesz się niewyspany.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Strzelców to runa Othala.
 
 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszKOZIOROŻEC
 
Praca - Stań się bardziej pewny siebie, zacznij doceniać swoje doświadczenie, umiejętności, w innym razie zaczniesz mieć wrażenie, że coraz bardziej jesteś w pracy pomijany, nieszanowany przez otoczenie, szefa. Pamiętaj, że czasem trzeba zawalczyć o siebie, mieć w sobie odwagę do tego, by uznać przed samym sobą to co się sobą reprezentuje.

 
Finanse -Trudno będzie Ci zachować w sierpniu finansową płynność, poczujesz się tak jakbyś coraz mocniej odczuwał w sobie emocjonalny konflikt, rozdarcie związane z tym na co konkretnie powinieneś przeznaczyć swoje pieniądze.

 
Uczucia -Możesz chwilami odczuwać przytłoczenie swoim związkiem, zadawać będziesz sobie pytanie o jego sens, nie mniej będą to tylko chwile zwątpienia, które w żadnym razie nie płyną na Twoje przekonanie, że jesteś z członkiem, który był Ci przeznaczony. Jeżeli jesteś samotnym Koziorożcem w trakcie wakacyjnego wyjazdu możesz się kimś zauroczyć, co w żadnym razie nie będzie prawdziwym uczuciem.

 
Zdrowie- Możesz odczuwać spadki ogólnej formy, kondycji, poza tym nic nie powinno grozić Twojemu zdrowotnemu bezpieczeństwu.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Mannaz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz

 

WODNIK
 
Praca-Będzie wyjątkowo mocno męczyć oraz drażnić Cię to czym się zawodowo zajmujesz. Musisz pozwolić sobie na chwilę odpoczynku, przemyśl czy czasem nie jesteś uzależniony od pracy, poprzez co nie jesteś w stanie skupić się na czymkolwiek innym.
 
Finanse-Możesz być zmuszony wydać znaczą sumę pieniędzy na awarię w Twoim domu, która będzie związana ze sprawami natury hydraulicznej, co więcej możesz sam ją sprowokować poprzez swoją nieuwagę, roztargnienie.
Uczucia-Twoja rodzina będzie wyjątkowo mocno przeciwna związkowi w który niedawno wszedłeś. Przemyśl czy czasem nie mają racji te osoby, które radzą Ci nieco bardziej uważnie przyjrzeć się człowiekowi, którego uważasz za prawdziwą miłość swojego życia.
 
Zdrowie-Dbaj o swój układ pokarmowy, szczególnie jelita, które będą w sierpniu często Ci dokuczać, grozi im nawet dość poważny stan zapalny, podrażnienie.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wodników to runa Isa
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
 
 
RYBY
 
Praca-Wypełni Cię potężna wręcz chęć by skupić się na pracy, obowiązkach, zadbać o to co odkładałeś na bok. Przestanie na moment liczyć się dla Ciebie osobiste życie, sprawy, co wielu osobom z Twojego otoczenia się to nie spodoba. Sierpień będzie miesiącem, w którym będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie co jest dla Ciebie na chwilę obecną pod kątem zawodowym najważniejsze.
 
Finanse -Czekać będzie Cię wiele wydatków związanych z różnego rodzaju awariami wokół Ciebie, może się okazać że nagle będziesz musiał wydać pieniądze na zakup nowego telefonu, komputera, który popsuje się z dnia na dzień.
 
Uczucia -Będziesz wyjątkowo podatny na wpływy tego co płynąć będzie od otoczenia, możesz nagle zacząć podejrzewać partnera od zdradę, nielojalność. Zastanów się, czy oby nie jesteś za łatwowierny również w stosunku do partnera, od dłuższego już czasu wierzyłeś w to co było dla Ciebie wygodne.

Zdrowie-Uważaj na swój układ pokarmowy, staraj się nie nadwyrężać swoich stawów oraz mięśni, którym będzie grozić przeciążenie a nawet stan zapalny.
 
Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Ryb to runa Eihwaz
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
Kiedy: 2023-08-01
Do kiedy: 2023-08-30

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łódź Design Festival 2024

Kiedy: 2024-05-21 - 2024-05-26

JUWENALIA 2024 Uniwersytet Łódzki i UMED

Kiedy: 2024-05-08 - 2024-05-10

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca