Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Tag: kultura

Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza dzieci i rodziców na kolejną premierową improwizowaną bajkę. Choć spektakl pod ogólnym tytułem „Bajka (nie) tylko dla dzieci” wystawiany jest już któryś raz, to będzie on - jak zwykle - niepowtarzalny, ponieważ o tym, co wydarzy się na scenie zdecydują najmłodsi widzowie.


Teatr Nowy w Łodzi zaprasza na bajeczny spektakl!


Bajki wprost z dziecięcej wyobraźni na scenie Monopolis w Łodzi.


Wielka sztuka w kinie Perspektywa!


Spełnij dziecięce marzenie, zobacz je na scenie Monopolis w Łodzi.


Teatr Komedii Impro zaprasza do Artkombinatu (Scena Monopolis) na “Historię twojego prezentu”.


Scena IMPRO Teatru Nowego zaprasza w Nowy Rok na spektakl „Noworoczne IMPRO Shoty".


„Mistrz i Małgorzata Rockowy teatr” in pariete M. Bułhakow to kolejna, po kultowym spektaklu muzycznym „Łajza”, realizacja teatralna braci Pachulskich. Twórcy „Łajzy” zaprezentują „Mistrza i Małgorzatę” na deskach Sceny Monopolis w sposób, w jaki nikt dotychczas tego nie uczynił.


Co jeszcze czeka na miłośników muzyki w ramach AŻ Festiwalu? 


Łódzkie Centrum Dialogu zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Otwarta Łódź // Otwarte kino” organizowaną we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim! W instytucji im. Marka Edelmana odbywać się będą pokazy filmów z kinematografii światowych, połączone z dyskusjami. W tym roku obejrzeć można głośne i nagradzane filmy z Indii, Rosji, Ukrainy, Afryki, Niemiec i wielu innych krajów.  


Galerii Pop-up Ogrodowa8 w Łodzi zaprasza na otwarcie wystawy Tomasza Kwiatkowskiego "Dziwię się". Gościem specjalnym będzie Janusz Hetman Klefemuty.  


14 listopada w Klubie Dom odbędzie się kolejny koncert. Wystąpią 3 zespoły cieszące się ogromnym uznaniem publiczności. Kto to będzie?   


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca