Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Halloween w łódzkim stylu
Jesteście gotowi na najbardziej przerażające imprezy tego roku?
W Łodzi szykuje się prawdziwa noc grozy. Zobaczcie jakie straszne propozycje przygotowały dla Was łódzkie instytucje. 

Ładowanie...
Impakt albo psikus! w P29 
Opis: Po pierwszej hucznej imprezce Impaktu czas na kolejny wieczór pełen mocnego basu, bogactwa dźwięku oraz uśmiechniętych ludzi. Kolejnym przystankiem w imprezowym kalendarzu P29, to owiana dyniową aurą noc Halloweenowa, która w tym roku będzie grać w rytmach House & Techno z elementami Dark Disco. Będą dynie, będzie trochę UV, będzie dużo tańca i dobre nastroje do rana. Zależy nam również na Halloweenowych przebraniach, więc każdy, kto będzie wyglądał na przebranego wchodzi za symboliczne 10 PLN. Dla osoby, która pojawi się tej nocy w najciekawszym stroju naszykowana będzie konkursowa nagroda od Oddity (sprawdźcie, warto).
 
Tego wieczora o nastroje muzyczne zadbają muzyczne duety:
Chris Korczak B2B KeTors
Seszel B2B Zuzka
VHT B2B Johnny J
Kalla B2B T.E.CH
Dekoracje, visual:
Stuffsky & Kate Walens
 
Kiedy: 30 października 23:00
 
Wejście: 
Przebrani:
 10 PLN całą noc
Bez przebrania:
15PLN do północy
25PLN po północy
 
Halloweenowa Potańcówka w Klubie Dom 
Opis: W sobotę 30-go października Klub Dom zaprasza na najstraszniejsze party w mieście. Znad konsolety uśmiechną się dwie "żywe skamieliny: Sasza i Rebel. Na parkiecie od zmierzchu do świtu tłum zombie, strzyg i wampirów będzie odprawiał dance macabre przy muzyce martwych już artystów. Jeśli nie boicie się stracić pamięci, godności i pieniędzy czeka na Was przerażająco fantastyczna zabawa!
Start:  22:00
Wejście: wstęp wolny
 
 
Halloween Party! Night of the Dead - Ski Resort Łódź
Opis: 
Kiedy pojawia się szary czas na granicy życia i śmierci, dołóżcie wszelkich starań, aby znaleźć najstraszniejsze kostiumy i przeobrazić się w różne postacie, koszmary i fantazje. Załóżcie upiorne, efektowne stroje, ponieważ podczas imprezy organizujemy konkurs na najlepsze przebrania. Halloween w Ski Resort to nie tylko zabawa, to również mnóstwo nagród i atrakcji. Będziecie mogli spotkać czarną damę zamordowaną w niewyjaśnionych okolicznościach w górach, błąkającą się po tyrolskich chatach. Przygotowany zostanie morderczy quiz, pyszne krwawe drinki oraz wystrój z najgorszego koszmaru. Specjalnie dla potwornych gości to miejsce zmieni się w straszne cmentarzysko, gdzie z innymi imprezowiczami, zombie, wiedźmami, będą oni mogli wypić i przetańczyć noc upiorów.
Kiedy: 
30 października2021 
 20:00 – 02:00
Wejście: 33 zł.
Rezerwacje:
e-mail: biuro@skiresort.com.pl
tel.: 786-087-000
Wstęp 21+
 
Jedyne takie HALLOWEEN w mieście - Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt w Łodzi Manufaktura
Opis
: Na gości czekają upiorne zabawy i animacje, wyścigi żywych mumii, wybory upiora roku 2021, strrrrasznie pyszny poczęstunek, a to i tak nie wszystkie atrakcje, mogące zmrozić wam krew w żyłach. Cukierki i psikusy gwarantowane! Przerażające przebrania i stroje mile widziane. 
Kiedy:
29 października 2021
17:00-19:30
Wejście: Bilety na wydarzenie do nabycia w recepcji jak również za pośrednictwem portalu Biletyna.pl
Bilety w przedsprzedaży - 59 zł
Bilety w przedsprzedaży z Kartą Stałego Klienta - 54 zł
Bilety w dniu wydarzenia - 69 zł
 
Halloween W Łódzkiej Piwnicy – Pub Biblioteka
Opis
: Gdzie spędzić noc strachów i grozy, jeżeli nie w łódzkich podziemiach? Cóż, drzwi Biblioteki stoją przed Wami otworem! (o ile się odważysz, nie każdy wychodzi stąd w pełni żywy)
Szykujemy dla Was aż TRZY dni zapijania trwogi wyśmienitymi trunkami z naszego specjalnego menu, konkursów i wyzwań soczyście zakrapianych nagrodami oraz, rzecz jasna, najlepszej zabawy w mieście. Organizatorzy oferują wszystkim przybyłym specjalne zniżki dla przebranych osób,  parkiet do strasznych tańców, konkursy wieńczone nagrodami, Halloween'owe shoty i drinki oraz Wspaniale potworną atmosferę.
Kiedy: 
29 października od 21:00 – 1 listopada do 02:00
Rezerwacje:
tel.: 42 633 76 77
 
 
Weekend Halloween w Neonie 
Opis
: Neon Golf Pub zaprasza na mroczny weekend Halloween. Przygotowana zostanie specjalna karta drinów i szotów. Oprócz tego do zgarnięcia będą zniżki do wykorzystania w Naszym pubie 
Będziecie również mieć możliwość zagrania w beer ponga! 
Każda przebrana osoba dostanie od nas zniżkę na grę w golfa.
Kiedy?
29 października od 16:00 – 31 października do 23:00
 
Swingowe Halloween z muzyką na żywo – KIJ Pub 
Opis: 
Ten strrrrrraszny 2021 rok…  czas najwyższy go odstraszyć lub po prostu przetańczyć. Najlepszą ku temu okazją będzie zbliżające się Halloween, czyli sobota 30.10 w KiJ-u z Swing Horses, w składzie:
Bartek Halicki - puzon,
Błażej Kozłowski - perkusja,
Jan Maciejowski - piano
Jan Załęski - gitara
Kamil Guźniczak - bas
Dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej swingowej przygody, a chcieliby umieć zatańczyć razem z nami na parkiecie poprowadzona zostanie na początku imprezy godzinną lekcję lindy hopa.
Mile widziane stroje z lat 30/40.
Kiedy:
30 października 2021 
20:00 – 02:00
Wejście
do 28.10 - 30 zł 
W dniu imprezy 40zł 
Płatności TYLKO PRZELEWEM, do którego dane otrzymacie tylko po kontakcie przez WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ z KiJ-em.
 
Strasznej zabawy!!!!
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca