Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Koncerty International Jazz Platform - Letnia Akademia Jazzu
Letnia Akademia Jazzu 2022 ŁódźNieodłącznym elementem Letniej Akademii Jazzu są kreatywne warsztaty International Jazz Platform. Dzięki nim młodzi muzycy mogą szlifować swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalnej, zagranicznej kadry. Warsztatom towarzyszą oczywiście koncerty. W tym roku w ramach LAJ INP usłyszymy koncerty twórców muzyki jazzowej.

Ładowanie...

Program Intl Jazz Platform  2022


10 lipca, Marthe Lea Band


11 lipca, Resina | Eivind Aarset Quartet


12 lipca, Suzanne| Hedvig Mollestad


13 lipca, Sofia Jernberg & Alexander Hawkins | Team Hedgal


14 lipca, Trondheim Jazz Orchestra

 

Intl Jazz Platform to międzynarodowy projekt edukacyjny Fundacji Wytwórnia, który powstał z myślą o miłośnikach jazzu oraz kreatywnych artystach zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności improwizatorskich oraz poszukujących inspirujących warunków do tworzenia i wyrażania własnych muzycznych pomysłów.
Intl Jazz Platform to możliwość spotkania, dzielenia się, doświadczenia oraz wspólnego improwizowania. Warsztaty poleją na swobodnej wymianie muzycznych koncepcji i myśli, na kolektywnym tworzeniu tu i teraz oraz uczeniu się od siebie nawzajem. Rola prowadzących zajęcia polega na wspieraniu uczestnikow, a nie na uczeniu/edukowaniu w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
Intl Jazz Platform to kreatywne myślenie i granie. To rozmowy o muzyce. To różnorodność i indywidualność bez ograniczeń.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca