Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Kamil Bednarek koncert w Wytwórni
W ramach trasy “Ambasadorzy Rozrywki” gwiazda polskiego reggae odwiedzi Łódź. Czeka nas głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami oraz wiele nowości.
 

Ładowanie...
W marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem odwiedzi Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Warszawę oraz Kraków. Będą to energetyczne wydarzenia muzyczne i nie tylko.
Kamil Bednarek zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym "Mam Talent".
Pierwszy album zespołu zatytułowany "Szanuj", uzyskał status podwójnej platyny. Po zmianach w składzie w 2012 roku, narodził się zespół BEDNAREK. Powstały albumy : "Jestem…", "Oddycham", "Talizman" oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt #bednarekinaczej. Powstały single: „Bądź przy mnie”, „Momenty”, „Wojownik Światła” oraz „Pull Up” i w końcu album „INACZEJ”. Producentem płyty został Jan Smoczyński.

W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. Jest to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów. Ich wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami.
 
O czym będzie ten koncert ? Artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym zmierzył się ostatnio z nowymi i silnymi doswiadczeniami. Takimi, które definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą. Jak dodaje Kamil Bednarek:
"- Żaden dzień się nie powtórzy. "Dziś" jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam."

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca