Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Maleńczuk na Walentynki
Maciej Maleńczuk zaczynał jako uliczny śpiewak, przez 8 lat grał na gitarze akustycznej i śpiewał na ulicach Warszawy i Krakowa. Obecnie jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Wydał wiele albumów i grał w filmach. Jest postacią telewizyjną okreslaną mianem celebryty, choć w odróżnieniu od typowych celebrytów, zasłużył na swoja popularność.  Nie można go przypisać do jednego gatunku myzycznego, ale jego ulubioną formą jest blues.

Ładowanie...
Maleńczuk od lat zaskakuje publiczność w całym kraju i nigdy nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu. Gra na gitarze, banjo i saxofonie. Tym razem wystąpi na specjalnym walentynkowym koncercie.
 
"Maleńczuk na Walentynki - Exclusive Concert" to występ, na którym oprócz utworów pochodzących z najnowszego albumu "Klauzula sumienia", usłyszymy także największe pieśni artysty: "Ostatnia Nocka", "Tango Libido", "Sługi za szlugi", "Synu" czy "Dawna Dziewczyno". Maciejowi Maleńczukowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani mędzy innymi z "Piwnicy pod Baranami", czy jego  poprzednich tras koncertowych, jak "Maleńczuk gra Młynarskiego" czy "Maleńczuk+". Są to  Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas). Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybkie i dokładne określenie jego pracy artystycznej jest po prostu niemożliwe. Muzyk obdarzony jest świetnym głosem i darem pisania dobrych tekstów pełnych ciekawych obserwacji. Te obserwacje nie zawsze są miłe, ale mają nas zmusić do myślenia.
 
Bilety od 159 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca