Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Festiwal Great September 2023

Festiwal Great September 2023

Data publikacji: 2023-08-30
Festiwal Great September powraca! Tegoroczna edycja odbędzie się w wielu miejscach w Łodzi, zarówno dużych jak i małych scenach. Przez 3 dni festiwalu Łódź stanie się stolicą muzyki, ale nie tylko, ponieważ oprócz koncertów przygotowano atrakcje towarzyszące takie jak wystawy, pokazy filmów, panele dyskusyjne i inne atrakcje. Kogo tym razem zobaczymy na łódzkich scenach?

Great September Showcase Festival & Conference: muzyka, spotkania, wystawy i wiele niezapomnianych chwil.

W wielu miejscach Łodzi jak i oczywiście na słynnej ulicy Piotrkowskiej, już niedługo rozpocznie się Great September Showcase Festival & Conference. 

Piotrkowska, z jej niesamowitą architekturą i klimatem, stanie się epicentrum wydarzenia. To właśnie wokół niej skupiać się będzie życie festiwalowe i wszystkie związane z nim atrakcje. Przy tej okazji, słynna ulica Piotrkowska zyska nowe życie i tętnić będzie najlepszą polską muzyką przez trzy pełne emocji dni.

Tegoroczna edycja obiecuje być jeszcze bardziej spektakularna i różnorodna niż w poprzednim roku. Ten trzydniowy festiwal to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki, niezależnych artystów oraz osób związanych z przemysłem muzycznym. Przygotujcie się na setki koncertów, spotkania z czołowymi postaciami branży muzycznej i wiele niezapomnianych chwil. Na scenach festiwalowych zobaczymy zarówno legendy polskiej sceny muzycznej, jak i obiecujących, nowych wykonawców, którzy są gotowi zdobyć serca słuchaczy. Great September będzie festiwalem na którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a muzyka zyskuja nowe oblicze. Wydarzenie, nie tylko celebruje muzykę, ale także inspiruje, uczy i tworzy przestrzeń do ciekawych spotkań i dyskusji. Będziemy jej słuchać na żywo i rozmawiać o niej z ludźmi, którzy tworzą potężne muzyczne uniwersum.

Great Septembero nie tylko festiwal muzyczny, ale także okazja do spotkania się z ludźmi tworzącymi tło dla muzyki, którą kochamy. Menedżerowie, promotorzy, twórcy teledysków, projektanci graficzni, realizatorzy dźwięku i fotografowie - wszyscy ci fascynujący twórcy muzycznego świata będą dostępni, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Paneli dyskusyjnych i warsztatów będzie więcej niż kiedykolwiek, więc każdy będzie miał okazję zgłębić tajniki branży.

 

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, niezależnej sceny artystycznej lub po prostu chcesz spędzić trzy dni w towarzystwie pasjonatów, Great September Showcase Festival & Conference to wydarzenie, którego  przegapić nie możesz. To święto muzyki i kultury, które pozostawi w sercach uczestników niezapomniane wspomnienia. Gotowi na muzyczną podróż? Łódź czeka na Was!

Kiedy: 2023-09-14 12:00
Do kiedy: 2023-09-16 20:00
Gdzie: Łódź

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Sakura Festival w Łodzi

Kiedy: 2024-02-24 - 2024-02-25

18. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki

Kiedy: 2023-10-26 - 2024-02-04

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca